Hakkımızda

Ahmet HAZIM
Halefleri

Ahmet Hazım Halefleri yaklaşık bir asır ve dört nesildir ev dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası ve kültürümüzün değerli mirası halı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hikayemiz tam bir asır önce başladı.

Bir asır önce zamanın lider sektörlerinden olan halı dokumacılığı ve ticareti konusunda  Türkiye’nin en  gelişmiş ili  olan Kayseri’de yöre halılarının imalatı ve toptancılığı ile başlayıp, Birinci Dünya ve Kurtuluş savaşı sonrası yok olan imalat ve ticaret sebebi ile firmamız Şark halıların Avrupa’ya pazarlaması ile faaliyetine devam ederek el dokuma halı konusunda Cumhuriyet sonrasından 2000’li yıllara kadar bildiğimiz klasik halıların ticareti ile sektördeki ileri gelen firmalardan biri olmuştur.

21. Yüzyıl da da devam etmekte...

21. Yüzyıl ile birlikte ev dekorasyonunda ve halıcılıkta yenilenen tarzlarla şimdi  Türk Halılarının en seçkinlerinden derlediğimiz nadide parçalara 4 nesilden gelen Antika halılardan günümüz Vintage trendlerine kadar tüm tarzları Nişantaşı Mağazamızda sizlerin beğenisine sunuyoruz. Zaman içinde gün geçtikçe değerlenerek günümüze kadar gelmiş antik halılardan,  modern konsepte  uygun halılara ve otantik Türk kilimleri ile zengin bir çeşidimiz yanında şirket ve otellerle yürüttüğümüz el dokuması halı projelerimiz de gurur kaynağımızdır.

Ahmet Hazım
Ahmet Hazım

Mağazamıza da Bekleriz

Bugüne kadar müşterilerimizden gördüğümüz yakın ilgi bizi mesleğimize daha da sıcak tutmuş ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmamıza sebep olmuştur. 

Sizleri Nişantaşı Mim Kemal Öke cad. Altın sokaktaki dükkanımıza bekliyoruz.

İletişim

+90-212-345 5620 +90 532 213 1410
E-posta : info@ahmethazim.com

Adresimiz

Mimar Kemal Öke Cad. Altın Sok. No.2 34367 Nişantaşı - İstanbul MA 01801

Mesai Saatleri

Pzt – Cmt : 10:00–19:00
Pazar: Randevu ile