Kilim Boya ve Leke Çıkarma

Kilimlerde Boya Lekesi

Kilimlerin kirlenmeler ve leke çıkarma amacı ile ev ortamında yıkanması sonucunda kurutma işlemi olması gerektiği gibi yapılmadığı için kilimlerde kuruma aşamasında renk karışmaları ortaya çıkmaktadır.

Bu tip boya karışmaları oluşan kilimlerinizin uzman ekibimiz tarafından tekrar yıkaması ile bu boya karışmalarını genellikle ortadan kaldırıp kiliminizi orijinal haline yakın bir hale getirebilmekteyiz.

Fakat evde yıkama işlemi birkaç kez tekrarlanmış olma durumunda başarı oranımız düşmekte ve kilimin renklerini birkaç ton açmak suretiyle aşırı karışmış boyaları alma şansımız olabilmektedir.

Leke

Kilimlerinizin kullanım süresince başına birtakım kazalar gelebilir.

Bunların başında evcil hayvanların kilimlerimize bırakabileceği bir takım izler veya yemek – sıvı dökülmeleri gibi leke bırakabilecek birtakım kazalar oluşabilir.

Bunların bertaraf edilmesi sırasında uygulanan yöntemler çoğu zaman çok kolay çıkabilecek bir lekenin bir takım kimyasallar ile o bölgede daha kalıcı bir lekeye sebebiyet verebilmektedir.

Lekeyi çıkartmak için yapılan kötü müdahaleler bazen kiliminizin orijinalliğini bozabilecek ve geri dönüşü olmayacak lekelere sebebiyet verilebilecek bir noktaya bile getirebilir.

Bu sebeple kilimde oluşan kir ve lekelere çoğu zaman müdahale etmemek daha doğru bir çözüm olacaktır.

Uğraşıldığı zaman daha da kötüye gidebilecek lekelerde uzmanın yıkama öncesi yapacağı birkaç müdahale ile kiliminiz yıkama sonrası ilk günkü gibi bir görünüme kavuşacaktır.

Kilimlerinizde oluşan leke problemlerini uzmana danışmadan kesinlikle müdahale edilmemelidir.

Garanti

4 nesildir yüzlerce müşterimize verdiğimiz kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı alacağınız hizmetin garantisidir.

Ahmet Hazım Antika Halı Tamir Yıkama

Uzmanlık

Sektörün duayeni ve işinin ehli kelim boya ustalarının ortak çalışması ile orijinalini bozmadan kilimlerinizin boya çıkarma hizmeti uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ahmet Hazım Antika Halı Tamir Yıkama

Tecrübe

4 nesildir kanıtlanmış tecrübemiz, hizmet kalitemiz ve süre gelen varlığımız yapılacak işlerin teminatıdır.

Kilim Boya Çıkarma
İçin Bizi Arayın,

Uzmanlarımız
sizin için değerli
kiliminizin boyasının çıkarılmasını sağlayarak değerini arttırır.