Kilim
Saçak Bakımı

Kilimleriniz kullanım ve yılların verdiği yıpranmalardan ötürü en çok saçak ve kenar kısımlarında tamir ihtiyacı duymaktadır.

Kilimlerinizde oluşan saçak eksilmelerinde duruma göre kısmi veya tamamen saçak atılarak aslına uygun onarım yapılmalıdır.  Kilimizin saçak kısımlarındaki eksilme kilimizin de bir kısmının açılmasına sebep olmuşsa derhal müdahale edilmesi gerekmektedir.

Eksilen kısım için saçak eklenerek eksik dokumanın tamamlanması veya gerekmiyorsa her yeri aynı hizaya getirip zincir çekme suretiyle sağlamlaştırmak gerekir.

Kilimlerde saçak bölgeleri gibi kenar bölgeleri de çabuk yıpranmakta ve aslına uygun şekilde onarma ve sarma işlemine gereksinme duyulmaktadır.

Gerek saçak gerek ise kenar tamiri konusunda yıllardır profesyonelce hizmet veren ekibimiz bu iki önemli konuda gereken en iyi çözümü sunmaktadır.

Garanti

4 nesildir yüzlerce müşterimize verdiğimiz kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı alacağınız hizmetin garantisidir.

Ahmet Hazım Antika Halı Tamir Yıkama

Uzmanlık

Sektörün duayeni ve işinin ehli kilim tamir ustalarının ortak çalışması ile orijinalini bozmadan kilimlerinizin saçak bakımı uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde yapılacaktır.

Ahmet Hazım Antika Halı Tamir Yıkama

Tecrübe

4 nesildir kanıtlanmış tecrübemiz, hizmet kalitemiz ve süre gelen varlığımız yapılacak işlerin teminatıdır.

Halı Saçak Tamiri

Kilim Saçak Bakımı
İçin Bizi Arayın,

Uzmanlarımız
sizin için değerli
kiliminizin saçaklarına bakım yaparak değerini arttırır.