Halı Yıkama

Halılarınızın temizliği konusunda size önericeğimiz kullanımınıza bağlı olarak birkaç ayda bir kez veya senede birkaç kez az sabunlu iyice sıkılmış nemli bezle yatım yönüne doğru silmek olacaktır. Bu şekilde yapılacak temizleme ile halılarınızı temiz tutarak yıkama işlemi süresini uzatabilirsiniz.

Halılarınızın kullanım süresince zaman zaman kirlenebilir veya başına birtakım kazalar gelebilir ve yıkanmaya ihtiyaç duyar.

Halınızın cinsine, kirlilik düzeyine ve boyutlarına göre temizleme işlemi farklılık gösterecektir.

Eğer daha önce hiç yıkanmamışsa arka kısmındaki fazla tüyleri yakma işlemi, çok tozlu ise yıkama öncesi dolap işlemi, lekeleri varsa yine yıkama öncesi lekelere müdahale etme işlemleriile halınız yıkamaya hazır bir hale getirilir.

El dokuma, özel tezgah veya değerli makine halılarınızın kesinlikle sanayi tipi makinelerle yıkanmaması, havuzda el fırçası ile yıkanması gerekmektedir.

Yıkama sonrası mutlaka sıkma işlemi yapılmakta bu sayede halının renklerinin birbirine geçme riskini ortadan kaldırmak ve halının cinsine göre farklı sıkma aparatları ile halının apresini bozmamak kırılmasına sebep olmamak gerekmektedir.

Sıkma işleminin ardından kurutma da yine önemli bir süreçtir.

Tam anlamıyla kurumadan teslim edilen açık renk halılarda sararma oluşabilmekte bu sebeple her aşaması önemli olan halı yıkama konusunda mutlaka kıymetli halılarınızın özenli yıkamaya ihtiyacı olduğunu bilmenizi isterim.

4 nesildir yüzlerce müşterimize verdiğimiz kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı alacağınız hizmetin garantisidir.

Sektörün duayeni ve işinin ehli halı yıkama ustalarının ortak çalışması ile orjinalini bozmadan halılarınızın yıkama hizmeti uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

4 nesildir kanıtlanmış tecrübemiz, hizmet kalitemiz ve süre gelen varlığımız yapılacak işlerin teminatıdır.

Halı Yıkama

Halı Yıkama
İçin Bizi Arayın,

Uzmanlarımız
sizin için değerli
halınızı yıkayarak
değerini arttırır.