Halı Boya ve Leke Çıkartma

Halıda Boya Lekesi

Halıdaki kirlenmeler ve oluşan lekeleri çıkarmak amacı ile bazen halılarımız ev ortamında yıkanmakta fakat kurutma işlemi olması gerektiği gibi yapılmadığından halıda kuruma aşamasında renk karışmaları ortaya çıkmaktadır.

Bu tip boya akmaları oluşan halılarda özel yıkamalar ile halınızı eski haline getirme işlemi genellikle başarılı olmakta fakat karışmanın çok olması ve evde yıkama işlemin birkaç kez tekrarlanmış olma durumunda başarı oranımız düşmekte ve halının renklerini birkaç ton açmak suretiyle aşırı karışmış boyaları alma şansımız olabilmektedir.

Halıda Leke Oluşması

Halılarınızın kullanım süresince başına bir takım kazalar gelebilir.

Bunların başında evcil hayvanların halımıza bırakabileceği bir takım izler veya yemek – içecek dökülmeleri gibi leke bırakabilen kazalar oluşabilir.

Bunların bertaraf edilmesi sırasında uygulanan yöntemler çoğu zaman çok kolay çıkabilecek bir lekenin bir takım kimyasallar ile o bölgede daha kalıcı bir lekeye sebebiyet verebilmektedir.

Lekeyi çıkartmak için yapılan yanlış müdahaleler bazen halınızın orijinalliğini bozabilecek ve geri dönüşü olmayacak lekelere sebebiyet verilebilecek bir noktaya bile getirebilir.

Bu sebeple halıda oluşan kir ve lekelere çoğu zaman müdahale etmemek daha doğru bir çözüm olacaktır. 

Bu tip uğraşıldığı zaman daha da kötüye gidebilecek lekelerde uzmanın yıkama öncesi yapacağı birkaç müdahale ile halınız yıkama sonrası ilk günkü gibi bir görünüme kavuşacaktır.

Halılarınızda oluşan leke problemlerini uzamana danışmadan kesinlikle müdahale edilmemelidir.

4 nesildir yüzlerce müşterimize verdiğimiz kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı alacağınız hizmetin garantisidir.

Sektörün duayeni ve işinin ehli halı boya çıkarma ustalarının ortak çalışması ile orijinalini bozmadan halılarınızın boya çıkarma hizmeti uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

4 nesildir kanıtlanmış tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile süre gelen varlığımız yapılacak işlerin teminatıdır.

Halı Boya Çıkarma

Halı Boya Çıkarma
İçin Bizi Arayın,

Uzmanlarımız
sizin için değerli
halınızın boyasının çıkarılmasını sağlayarak değerini arttırır.